+48 533 533 383

Kebab u Mustafy przygotowywany jest według sekretnej receptury opracowanej i przekazanej nam przez samego Mustafę. Smak kebabów Mustafy od wielu lat zna każdy w Lublinie, a to wszystko dzięki mieszance przypraw, która przypomina prawdziwy, tradycyjny smak syryjskiej kuchni. Nasz kebab będzie świetny jako szybka przekąska w ciągu dnia, obiad z rodziną czy podczas wieczornej imprezy!

Mięso

Mięso na naszego kebaba przygotowujemy sami. Nasi kucharze zgodnie z syryjską tradycją najpierw odpowiednio kroją mięso, a następne marynują je minimum 24 godziny w mieszance przypraw wg. sekretnej receptury Mustafy. Dopiero potem mięso jest opiekane i skrajane na bieżąco, tak by było soczyste i doskonałe w smaku.

Nasi kucharze to Syryjczycy, którzy dokładnie wiedzą jak odtworzyć smaki znane im z domu. Dzięki temu gwarantujemy naszym klientom dania najwyższych standardów.

Warzywa

Warzywa do naszego lokalu dojeżdżają codziennie. Zaopatrujemy się u lokalnych dostawców. Oryginalnie do kebaba dodajemy tylko sałatkę, ale na życzenie naszych klientów wprowadziliśmy dodatkowe warzywa, które można dodać do zamówienia. Są to m.in. pomidory, papryczka jalapenio, oliwki, ogórki czy cebula.

Sosy

Nasi klienci do wyboru mają 3 sosy – klasyczny czosnkowy, ostry i koperkowy. Sos czosnkowy to typowy sos syryjski, jest przygotowywany tak, by idealnie podkreślał smak miejsca i współgrał z przyprawami używanymi w mięsie. Sekretem jest to, by sos nie zabijał smaku mięsa, a podkreślał nuty, które nadają przyprawy. Sos ostry, z kolei ma za zadanie dać naszym klientom trochę ostrzejsze wrażenia. Na przygotowanie jednego pojemnika sosu zużywamy 5 kg przecieru z ostrych papryczek, możecie poprosić naszych kucharzy o kebab lekko ostry lub piekielnie ostry! Ostatni sos – koperkowy, to nasz najdelikatniejszy sos nadający bardzo świeżą jogurtowo-koperkową nutę do naszych potraw.

Dla wegetarian przygotowaliśmy oryginalny falafel, w którym przyprawy grają naprawdę ważną rolę. Polecamy go też nawet dla mięsożerców – ten smak naprawdę zapada w pamięć.
 

Do naszych dań oferujemy wybór frytek, opiekanych ziemniaków, ryżu jaśminowego oraz makaronu z sosem pomidorowym.

A po wyjściu od nas sami zobaczycie, że powiecie „To najlepszy kebab w Lublinie!”.